Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC

PDF Ochrona Danych Osobowych - RODO - Klauzula Informacyjna MZPN

Strona główna





Aktualności

ODBIÓR NOTY KSIĘGOWYCH

   Data dodania: 25-07-24 18:17:22

Zarząd PPN Myślenice informuje, że od dnia 25 lipca br. (czwartek) w siedzibie Podokręgu przy ul. Średniawskiego 7 a, w godzinach otwarcia Biura, do odbioru własnego są:

1. Dokument potwierdzający uzyskanie licencji na grę w rozgrywkach ligowych na sezony 2024/2025/2026 oraz protokół weryfikacji obiektów i boiska (kluby zostały poinformowane już poprzez wiadomość e-mail).

2. Nota Księgowa na opłatę ryczałtową (tzw. wpisowe do rozgrywek). Opłaty ryczałtowe powinny być wpłacone na konto Podokręgu - PKO o/Myślenice - 75 1020 2892 0000 5102 0147 3941  - opłata jest obowiązkowa i należy ją uregulować przed rozpoczęciem rozgrywek. 

Wysokość opłaty ryczałtowej:
IV liga – 1300 zł, V liga – 1200 zł, Klasa Okręgowa – 1000 zł, Klasa "A" – 650 zł, Klasa "B" – 300 zł, IV i V liga kobiet – 100 zł, Kluby uczestniczące wyłącznie w rozgrywkach młodzieżowych – 12 zł

Ww. opłaty zawierają:
a) roczną składkę członkowską w wysokości 12 zł,
b) opłatę z tytułu udziału klubu w rozgrywkach w danym sezonie,
c) opłatę z tytułu rejestracji nowych zawodników i uprawniania dowolnej liczby zawodników do udziału w rozgrywkach w danym sezonie.



PUCHAR POLSKI PPN MYŚLENICE 24

   Data dodania: 18-07-24 18:21:45

W środę - 17 lipca, na obiekcie KS Gościbia w Sułkowicach, odbyło się losowanie pełnej drabinki tegorocznych rozgrywek okręgowego Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice. Dwadzieścia osiem drużyn rywalizowało będzie o tytuł mistrza w pięciu rundach eliminacyjnych, a zmagania zakończy wielki finał.

W losowaniu uczestniczyli zawodnicy drużyn młodzieżowych KS Gościbia – Wiktor i Jakub oraz włodarze myślenickiego Podokręgu - Maciej Górka, Edward Żądło i Oliwier Bzowski. Przebieg losowania dostępny jest w formie nagrania - zapraszamy do obejrzenia!

NAGRANIE LOSOWANIA DRABINKI PUCHARU POLSKI PPN M-CE 2024

I runda Pucharu Polski PPN Myślenice

19 drużyn (10 z Klasy „A”, 8 z Klasy „B”, 1 nowozgłoszony, jeden wolny los) - 3/4 sierpnia br.  

1. Lubomir Wiśniowa – wolny los

2. Dalin II Myślenice – Karpaty Siepraw

3. Sęp Droginia – Staw Polanka

4. LKS Mogilany – Wicher Stróża

5. Radwan Skomielna Czarna – Orzeł Nowa Wieś

6. Cyrhla Krzczonów – Iskra Brzączowice

7. Górki Myślenice – Grodzisko Raciechowice

8. Sokół Borzęta – Gościbia Sułkowice

9. Iskra Głogoczów – Hejnał Krzyszkowice

10. Rokita Kornatka – LKS Rudnik

II runda Pucharu Polski PPN Myślenice

16 drużyn (10 zwycięzców z I rundy + 6 z Klasy Okręgowej) – 14/15 sierpnia br.  

1. Cyrhla Krzczonów / Iskra Brzączowice – Radwan Skomielna Czarna / Orzeł Nowa Wieś

2. Topór Tenczyn – Pasternik Ochojno

3. Sęp Droginia / Staw Polanka – Tempo Rzeszotary

4. Lubomir Wiśniowa – Dalin II Myślenice / Karpaty Siepraw

5. Sokół Borzęta / Gościbia Sułkowice – Orzeł Myślenice 

6. Iskra Głogoczów / Hejnał Krzyszkowice – Wróblowianka Kraków

7. LKS Mogilany / Wicher Stróża – Jordan Zakliczyn

8. Górki Myślenice / Grodzisko Raciechowice – Rokita Kornatka / LKS Rudnik

III runda Pucharu Polski PPN Myślenice

11 drużyn (8 zwycięzców z II rundy + 3 z IV ligi i V ligi, jeden wolny los), do 4 września br.

1. Zwycięzca meczu nr 5 II rundy – Zwycięzca meczu nr 3 II rundy

2. Pcimianka Pcim – Dalin Myślenice

3. Zwycięzca meczu nr 8 II rundy – Zwycięzca meczu nr 1 II rundy

4. Zwycięzca meczu nr 7 II rundy – Zwycięzca meczu nr 4 II rundy

5. Zwycięzca meczu nr 2 II rundy – Raba Dobczyce

6. Zwycięzca meczu nr 6 II rundy – wolny los

Ćwierćfinał Pucharu Polski PPN Myślenice

6 drużyn (zwycięzcy z III rundy + 2 wolne losy) do 18 września br.

1. Zwycięzca meczu nr 1 III rundy – wolny los

2. Zwycięzca meczu nr 4 III rundy – wolny los

3. Zwycięzca meczu nr 6 III rundy – Zwycięzca meczu nr 3 III rundy

4. Zwycięzca meczu nr 5 III rundy – Zwycięzca meczu nr 2 III rundy

Półfinał Pucharu Polski PPN Myślenice

4 drużyny - zwycięzcy ćwierćfinałów, do 2 października br.

1. Zwycięzca ćwierćfinału nr 4 - Zwycięzca ćwierćfinału nr 1

2. Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 - Zwycięzca ćwierćfinału nr 2

Finał Pucharu Polski PPN Myślenice

2 drużyny - zwycięzcy półfinałów, 16 października br., stadion KS Gościbia Sułkowice

1. Zwycięzca półfinału I - Zwycięzca półfinału II



TERMINARZE KLAS SENIORSKICH

   Data dodania: 12-07-24 09:58:43

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia wstępne terminarze na rundę jesienną sezonu 2024/2025 w rozgrywkach seniorskich: Klasy Okręgowej gr. Kraków III, Klasy "A" oraz Klasy "B".

Klub będący gospodarzem w poszczególnych zawodach zobowiązany jest do przekazania w nieprzekraczalnym terminie do 25 lipca br., (czwartek) daty i godziny oraz miejsca rozgrywania zawodów.

Terminy nalezy przekazać za pośrednictwem systemu Extranet - platforma Kluby24 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres podokreg@myslenice.pl. Klubom, które nie przekażą powyższych informacji w określonym wyżej terminie Wydział Gier wyznaczy termin z urzędu. Prosimy o przemyślane propozycje!

Klasa Okręgowa gr. Kraków III

Klasa "A" gr. Myślenice

Klasa "B" gr. Myślenice



KLASY MŁODZIEŻOWE 2024

   Data dodania: 11-07-24 10:33:45

Komisja Gier PPN Myślenice prezentuje składy lig młodzieżowych na sezon 2024/2025, w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej Myślenice, wraz z przewidywanymi terminami startu zmagań w rundzie jesiennej:

I liga Jun. Starszy: Lubomir Wiśniowa (spadkowicz), Gościbia Sułkowice, Hejnał Krzyszkowice, Jawor Jawornik, Tempo Rzeszotary, Jordan Zakliczyn, Beskid Tokarnia (n.z.), Karpaty Siepraw (n.z.), LKS Rudnik (n.z.), Cyrhla Krzczonów (n.z.), Topór Tenczyn (n.z.)

11 drużyn – mecz bez rewanżu w rundzie, start: 24/25 sierpnia

I liga Jun. Młodszy: Topór Tenczyn, Gościbia Sułkowice, Grodzisko Raciechowice, Tiger Hearts Mogilany (n.z.), Jawor Jawornik (n.z.), Wrzosy Osieczany (n.z.)

6 drużyn – mecz i rewanż w rundzie, start: 31 sierpnia/1 września

I liga Trampkarzy: Raba Dobczyce (spadkowicz), Topór Tenczyn, FA Tokarnia, Tiger Hearts Mogilany, Gościbia Sułkowice, Karpaty Siepraw, Wrzosy Osieczany, LKS Rudnik, Orzeł II Myślenice, Dziecanovia Dziekanowice (beniaminek)

10 drużyn – mecz bez rewanżu w rundzie, start: 2 września

II liga Trampkarzy: Hejnał Krzyszkowice (spadkowicz), Jordan Zakliczyn (spadkowicz), Iskra Głogoczów, Tempo Rzeszotary, Wicher Stróża, Skalnik Trzemeśnia, Lubomir Wiśniowa (n.z.), Karpaty II Siepraw (n.z.), Pcimianka III Pcim (n.z.)

9 drużyn – mecz bez rewanżu w rundzie, start: 3 września

I liga Młodzików: Karpaty Siepraw (spadkowicz), Dalin Myślenice (spadkowicz), Gościbia Sułkowice, Futbol Brzączowice, Orzeł Myślenice, Tempo Rzeszotary, Topór Tenczyn, Lubomir Wiśniowa, Grodzisko Raciechowice, FA Tokarnia (beniaminek)

10 drużyn – mecz bez rewanżu w rundzie, start: 5 września 

II liga Młodzików: Iskra Głogoczów (spadkowicz), Hejnał Krzyszkowice (spadkowicz), Cyrhla Krzczonów (rezygnacja z awansu), LKS Rudnik, Tiger Hearts Mogilany, Rokita Kornatka, Wrzosy Osieczany, Topór II Tenczyn, Dziecanovia Dziekanowice (beniaminek), Jordan Zakliczyn (beniaminek)

10 drużyn – mecz bez rewanżu w rundzie, start: 6 września  

III liga Młodzików gr. I: Orzeł II Myślenice (spadkowicz), Szczebel Lubień, Skalnik Trzemeśnia, Gościbia II Sułkowice, Sęp Droginia (n.z.), Elektron Dobczyce (n.z.)

6 drużyn – mecz i rewanż w rundzie, start: 30 sierpnia

III liga Młodzików gr. II: Akademia Piłkarska Pcim, Raba II Dobczyce, Respekt Myślenice, Staw Polanka, Trójka Myślenice (n.z.), Wróblowianka Kraków (n.z.)

6 drużyn – mecz i rewanż w rundzie, start: 30 sierpnia

Wstępne terminarze klas młodzieżowych podane zostaną pod koniec lipca. Mistrzowie I ligi w kat. Junior Starszy, Junior Młodszy, Trampkarz i Młodzik, po zakończeniu rywalizacji ligowej, rozegrają dwumecz barażowy o awans do Ligi Okręgowej z mistrzami I lig z Podokręgu Wieliczka.



LIGA I PUCHAR SEZON 2024/2025

   Data dodania: 9-07-24 17:42:17

Komisja Gier PPN Myślenice prezentuje wykaz seniorskich drużyn ligowych, składy lokalnych klas – Klasy Okręgowej gr. Kraków III, Klasy „A” i Klasy „B” – w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej Myślenice w sezonie 2024/2025 oraz zgłoszenia i schemat rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice 2024:

ROZGRYWKI LIGOWE 2024/2025 

IV liga 

Dalin Myślenice, Pcimianka Pcim

V liga

Raba Dobczyce

Klasa Okręgowa gr. Kraków III – 14 drużyn (6 z PPN Myślenice)

Błękitni Bodzanów, Gdovia Gdów, Górnik Wieliczka, Jordan Zakliczyn, Orzeł Myślenice, Partyzant Dojazdów (przeniesiony z KO2), Pasternik Ochojno, LKS Śledziejowice, Tempo Rzeszotary, Topór Tenczyn (beniaminek), Wiarusy Igołomia (beniaminek), Wolni Kłaj (beniaminek), Wróblowianka Kraków, Złomex Branice - start rozgrywek 17/18 sierpnia

Klasa „A” – 16 drużyn 

Beskid Tokarnia, Clavia Świątniki Górne, Dalin II Myślenice, Dziecanovia Dziekanowice, Gościbia Sułkowice, Grodzisko Raciechowice (beniaminek), Hejnał Krzyszkowice (spadkowicz), Iskra Brzączowice, Iskra Głogoczów (beniaminek), Karpaty Siepraw (degradacja z V ligi), Lubomir Wiśniowa, Orzeł Nowa Wieś, LKS Rudnik, Skalnik Trzemeśnia, LKS Trzebunia, Zielonka Wrząsowice (spadkowicz) - start rozgrywek 10/11 sierpnia

Klasa „B” – 14 drużyn

Cyrhla Krzczonów, Dukla Bysina, Grodzisko II Raciechowice (n.z.), Górki Myślenice, Jawor Jawornik, Jordan II Zakliczyn, Sęp Droginia, Sokół Borzęta (spadkowicz), Staw Polanka (spadkowicz), Szczebel Lubień, Raba II Dobczyce (n.z), Radwan Skomielna Czarna, Rokita Kornatka, Wicher Stróża - start rozgrywek 17/18 sierpnia

Wstępne terminarze rozgrywek podane zostaną 12 lipca br. (piątek).

 

ROZGRYWKI PUCHAROWE 2024

I runda – 19 drużyn (10 z Klasy „A”, 8 z Klasy „B”, 1 nowozgłoszony, jeden wolny los) – 3/4 sierpnia br.

Dalin II Myślenice, Gościbia Sułkowice, Grodzisko Raciechowice, Iskra Brzączowice, Iskra Głogoczów, Karpaty Siepraw, Lubomir Wiśniowa, Orzeł Nowa Wieś, LKS Rudnik, Cyrhla Krzczonów, Górki Myślenice, Sęp Droginia, Sokół Borzęta, Staw Polanka, Radwan Skomielna Czarna, Rokita Kornatka, Wicher Stróża, AKTUALIZACJA 11.07 - Hejnał Krzyszkowice, LKS Mogilany 

II runda – 16 drużyn (10 zwycięzców z I rundy + 6 z Klasy Okręgowej) – 14 sierpnia br.

Jordan Zakliczyn, Orzeł Myślenice, Pasternik Ochojno, Tempo Rzeszotary, Topór Tenczyn, Wróblowianka Kraków + 9 zwycięzców I rundy

III runda – 11 drużyn (8 zwycięzców z II rundy + 3 z IV ligi i V ligi, jeden wolny los), do 4 września br.

Dalin Myślenice, Pcimianka Pcim, Raba Dobczyce + 8 zwycięzców z II rundy

Ćwierćfinał – 6 drużyn – zwycięzcy z III rundy + 2 wolne losy, do 18 września br.

Półfinał – 4 drużyny - zwycięzcy ćwierćfinałów, do 2 października br.

Finał – 2 drużyny - zwycięzcy półfinałów, 16 października br.



DOKUMENTY MZPN 2024/2025

   Data dodania: 1-07-24 17:21:29

Małopolski Związek Piłki Nożnej przesyła zatwierdzone dokumenty dotyczące potwierdzania (transfery) oraz uprawniania zawodników/zawodniczek w sezonie 2024/2025 tj. 

OŚWIADCZENIE DLA KLUBÓW - po wypełnieniu należy wysłać pocztą elektroniczną (skan) na adres Podokręgu Myślenice – podokreg@myslenice.pl, najpóźniej do 15 lipca oraz do biura Małopolskiego Związku Piłki Nożnej przed rozpoczęciem rozgrywek na adres biuro@mzpnkrakow.pl. 

Oryginał OŚWIADCZENIA klub doręcza lub przesyła tradycyjną pocztą do biura macierzystego Podokręgu.

DEKLARACJA GRY AMATORA - aktualna na sezon 2024/2025

ZAŁĄCZNIK NR 1* - wzór zgody rodziców lub opiekunów prawnych osoby małoletniej

ZAŁĄCZNIK NR 2* - wzór klauzuli informacyjnej (art. 13 RODO) dla osoby której dane są przetwarzane oraz dla rodziców lub opiekunów prawnych osoby małoletniej.

Po wysłaniu oświadczenia, wypełnione oraz podpisane Załączniki nr 1 i 2 oraz deklaracja gry amatora pozostają w posiadaniu klubu. Tym   samym   klub  zostanie zwolniony z obowiązku podłączania deklaracji oraz Załączników 1 i 2 przy transferach i uprawnieniach zawodników/zawodniczek w sezonie 2024/2025.

W przypadku   nie   podpisania   i   nie   przekazania   OŚWIADCZENIA do biura Podokręgu /MZPN w Krakowie,  klub ma obowiązek dalszego podłączania do potwierdzeń zawodników/zawodniczek  (transfery) oraz do wniosków o uprawnienia zawodników/zawodniczek: DEKLARACJI, ZAŁĄCZNIKA 1 oraz ZAŁĄCZNIKA 2.

*Załącznik   nr 1 oraz   Załącznik nr 2 zawarty jest w Uchwale nr IX /140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej PZPN - organizacja rozgrywek w piłkę nożną

 



ZGŁOSZENIA SEZON 2024/2025

   Data dodania: 1-07-24 16:16:05

Komisja Gier PPN Myślenice informuje o zgłoszeniach do rozgrywek ligowych – seniorskich w Klasie Okręgowej gr. Kraków III, Klasie „A” i Klasie „B” na szczeblu PPN Myślenice w sezonie 2024/2025.

Komisja Gier PPN Myślenice informuje o zgłoszeniach do Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice w sezonie 2024/2025.

Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Pucharu Polski:

IV liga, V liga, Klasa Okręgowa – start obligatoryjny

Klasa „A” – możliwa rezygnacja po pisemnym zgłoszeniu

Klasa „B” – według dowolnych zgłoszeń

Komisja Gier PPN Myślenice informuje o zgłoszeniach do rozgrywek ligowych w kategoriach młodzieżowych (Junior Starszy, Junior Młodszy, Trampkarz, Młodzik) na szczeblu PPN Myślenice w sezonie 2024/2025.

Termin zgłoszeń do rozgrywek ligowych seniorów, młodzieżowych oraz Pucharu Polski należy kierować na adres e-mail Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice – podokreg@myslenice.pl – do dnia 7 lipca 2023 r. (niedziela).

 



Komunikat nr 31/2023-2024

   Data dodania: 28-06-24 00:03:57

Komisji Gier i Komisji Dyscypliny PPN Myślenice nr 31/2023-2024 KOŃCOWY z dnia 27 czerwca 2024 r.

Komunikat nr 31/2023-2024

W Komunikacie zawarto pełne wyniki dwumeczów barażowych, końcowe tabele rozgrywek w sezonie 2023/2024 po weryfikacji, sprawy bieżące oraz zgłoszenia na nowy rok piłkarski 2024/2025. 



Przeglądaj informacje archiwalne »