Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC


Tabele i Terminarze





Klasa A

Tabela rozgrywek ligi: KLASA A MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

<>
Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Wróblowianka Kraków
13 31 28:9
2 Karpaty Siepraw
13 25 39:21
3 Staw Polanka
13 25 32:21
4 Rokita Kornatka
13 25 28:19
5 Beskid Tokarnia
13 22 34:26
6 Skalnik Trzemeśnia
13 20 19:17
7 Gościbia Sułkowice
13 19 23:24
8 Górki Myślenice
13 18 32:25
9 Topór Tenczyn
13 16 22:30
10 Lubomir Wiśniowa
13 15 12:25
11
LKS Rudnik
13 13 27:37
12 Zielonka Wrząsowice
13 11 24:36
13 Sokół Borzęta
13 10 17:29
14 Clavia Świątniki Górne
13 9 25:43

PDF Terminarz i wyniki klasy "A" w formacie PDF



Po sezonie 2018/19 awans do Klasy Okręgowej - Jordan Zakliczyn

Po sezonie 2018/19 spadek do Klasy "B" - Orzeł Nowa Wieś, Iskra Brzączowice, Iskra Głogoczów, LKS Trzebunia, Hejnał Krzyszkowice



Klasa B

Tabela rozgrywek ligi: KLASA B MYŚLENICE - GRUPA I


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Iskra Brzączowice
9 24 42:10
2 Sęp Droginia
9 19 27:11
3 Orzeł Nowa Wieś
9 18 21:15
4 Orzeł II Myślenice
9 18 25:14
5 Raba II Dobczyce
9 16 20:22
6 Cyrhla Krzczonów
9 12 19:17
7 Jawor Jawornik
9 10 11:19
8
Grodzisko Raciechowice
9 8 14:21
9
Karpaty II Siepraw
9 4 11:40
10
Radwan Skomielna Czarna
9 3 16:37

PDF Terminarz i wyniki klasy "B" - GRUPY I w formacie PDF


Tabela rozgrywek ligi: KLASA B MYŚLENICE - GRUPA II


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Hejnał Krzyszkowice
7 21 37:4
2 LKS Trzebunia
7 16 24:10
3 Iskra Głogoczów
7 15 27:8
4 Wicher Stróża
7 13 20:13
5 Szczebel Lubień
7 9 12:15
6 Cisy Harbutowice
7 4 4:24
7 Dukla Bysina
7 2 1:29
8 Górki II Myślenice
7 1 2:24
PDF Terminarz i wyniki klasy "B" - GRUPY II w formacie PDF


Awans do Klasy "A" po sezonie 2018/19: Staw Polanka, Sokół Borzęta





II Liga Juniorów Starszych

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Szczebel Lubień
9 22 34:12
2 Raba II Dobczyce
9 18 31:12
3 Cisy Harbutowice
9 17 17:16
4 Jordan Zakliczyn
9 17 32:17
5 Lubomir Wiśniowa
9 15 27:24
6 Skalnik Trzemeśnia
9 11 18:23
7 Jawor Jawornik
9 9 14:25
8 Pasternik Ochojno
9 9 15:22
9 LKS Rudnik
9 6 14:30
10 Iskra Głogoczów
9 3 15:42

PDF Terminarz i wyniki II Ligi Juniorów w formacie PDF

Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofały się Karpaty Siepraw i Iskra Brzączowice.







I Liga Juniorów Młodszych Myślenicko-Wielicka Grupa I

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH MYŚLENICKO-WIELICKA GRUPA I


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Orzeł Myślenice
4 10 14:3
2 Topór Tenczyn
4 7 9:2
3 Dalin Myślenice
4 0 2:20

PDF Terminarz i wyniki I Ligi Juniorów Młodszych w formacie PDF



Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofał się Beskid Tokarnia.

W trakcie rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofały się Rokita Kornatka i Dziecanovia Dziekanowice.



I Liga Trampkarzy Myślenicko-Wielicka

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICKO-WIELICKA


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Górnik Wieliczka
14 34 63:21
2 Pcimianka Pcim
14 33 77:21
3 Puszcza I Niepołomice
14 30 46:17
4 Szkoła Futbolu Staniątki
14 22 50:30
5 Orzeł Myślenice
14 22 57:35
6 Dalin Myślenice
14 17 41:37
7 Gdovia Gdów
14 4 15:73
8 Zieloni Niegowić
14 1 10:125

PDF Terminarz i wyniki I Ligi Trampkarzy w formacie PDF





II Liga Trampkarzy

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1 Gościbia Sułkowice
10 28 61:8
2
Topór Tenczyn
10 25 62:16
3 Grodzisko Raciechowice
10 12 40:51
4 Tempo Rzeszotary
10 11 16:37
5 FA Tokarnia
10 7 22:38
6 Lubomir Wiśniowa
10 4 19:70

PDF Terminarz i wyniki II Ligi Trampkarzy w formacie PDF

Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofała się Iskra Głogoczów.

W trakcie rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofał się Płomień Brzączowice.





III Liga Trampkarzy

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Wróblowianka Kraków
10 30 87:7
2 Jawor Jawornik
10 20 33:18
3 LKS Rudnik
10 19 33:42
4 Karpaty Siepraw
10 12 30:40
5 Cisy Harbutowice
10 6 22:38
6 LKS Mogilany
10 1 15:75

PDF Terminarz i wyniki III Ligi Trampakrzy w formacie PDF

Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofał się Sęp Droginia.

W trakcie rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofał się Jordan Zakliczyn.







I Liga Młodzików Myślenicko-Wielicka

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICKO-WIELICKA


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Pcimianka I Pcim
14 37 50:12
2 Gdovia Gdów
14 35 46:13
3 Raba I Dobczyce
14 27 36:20
4 Puszcza I Niepołomice
14 24 53:26
5 Górnik Wieliczka
14 14 24:44
6 Orzeł Myślenice
14 11 17:38
7 UKS Topór I Tenczyn
14 8 13:44
8 Dalin I Myślenice
14 7 17:59

PDF Terminarz i wyniki I Ligi Młodzików w formacie PDF





II Liga Młodzików

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Gościbia Sułkowice
14 32 47:16
2 Futbol Brzączowice
14 32 58:20
3 FA Tokarnia
14 26 35:26
4 Raba II Dobczyce
14 26 35:26
5 Pcimianka II Pcim
14 24 34:23
6 Dalin II Myślenice
14 9 16:36
7 Lubomir Wiśniowa
14 9 24:54
8 UKS Topór II Tenczyn
14 2 12:60

PDF Terminarz i wyniki II Ligi Młodzików w formacie PDF





III Liga Młodzików Grupa I

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA I MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1 Karpaty Siepraw
10 25 73:11
2 Trójka Myślenice
10 22 43:24
3 Pcimianka III Pcim
10 16 46:32
4 Respekt Myślenice
10 11 24:27
5 Jordan Zakliczyn
10 9 30:56
6 UKS Topór III Tenczyn
10 4 3:69

PDF Terminarz i wyniki III Ligi Młodzików Grupa I w formacie PDF





III Liga Młodzików Grupa II

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA II MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Iskra Głogoczów
8 21 46:9
2 Sęp Droginia
8 13 15:18
3 Jawor Jawornik
8 12 24:29
4 LKS Rudnik
8 10 32:21
5 Hejnał Krzyszkowice
8 0 3:49

PDF Terminarz i wyniki III Ligi Młodzików Grupa II w formacie PDF

W trakcie rozgrywek ligowych z rywalizacji wycofał się Szczebel Lubień.







III Liga Młodzików Grupa III

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA III MYŚLENICE


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Grodzisko Raciechowice
8 16 30:12
2 Raba III Dobczyce
8 11 24:27
3 Wróblowianka Kraków
8 11 24:22
4 LKS Mogilany
8 10 17:24
5 Dziecanovia Dziekanowice
8 8 21:31

PDF Terminarz i wyniki III Ligi Młodzików Grupa III w formacie PDF

Po otrzymaniu trzech walkowerów, decyzją Podokręgu z rozgrywek wycofany został Pasternik Ochojno.




Liga ORLIKÓW

Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA I


SEZON 2019/2020

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze Punkty Bramki
1
Orzeł I Myślenice
5 13 60:16
2 Raba I Dobczyce
5 12 51:18
3 Dalin Myślenice
5 12 33:19
4 Pcimianka Pcim
5 10 39:19
5 UKS Topór I Tenczyn
5 9 19:13
6 Gościbia I Sułkowice
5 9 27:24
7 Karpaty I Siepraw
5 8 26:20
8 Lubomir I Wiśniowa
5 7 26:31
9 Trójka I Myślenice
5 4 24:33
10 Szczebel Lubień
5 3 11:53
11 Grodzisko Raciechowice
5 0 13:32
12 LKS Rudnik
5 0 13:64


Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA II


SEZON 2019/2020



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze Punkty Bramki
1 Orzeł II Myślenice
5 15 60:15
2 Gościbia II Sułkowice
5 12 33:19
3 Lubomir II Wiśniowa
5 9 42:29
4 Karpaty II Siepraw
5 9 34:21
5 Skalnik Trzemeśnia
5 7 18:39
6 FA Tokarnia
5 6 31:31
7 Raba II Dobczyce
5 6 33:37
8 UKS Topór II Tenczyn
5 4 24:30
9 Pcimianka II Pcim
5 3 24:39
10 Trójka II Myślenice
5 3 17:56



Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA III


SEZON 2019/2020



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze Punkty Bramki
1
Rokita Kornatka
5 13 39:21
2 Jawor Jawornik
4 10 36:22
3 Iskra Głogoczów
3 9 31:4
4 Orzeł III Myślenice
3 6 29:16
5 Sęp Droginia
5 6 16:31
6 Tempo Rzeszotary
4 4 24:39
7 Wróblowianka Kraków
4 3 29:24
8 Wrzosy Osieczany
4 3 18:29
9 Raba III Dobczyce
4 3 18:34
10 Wicher Stróża
4 1 16:36
PDF Terminarz i wyniki Ligi ORLIKÓW PDF