Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC

PDF Ochrona Danych Osobowych - RODO - Klauzula Informacyjna MZPN

Strona główna





Aktualności

Aneks do Regulaminu

   Data dodania: 9-08-22 19:55:18

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice informuje, iż w dniu 8 sierpnia 2022 r. odbyło się posiedzenie Zarządu PPN Myślenice, na którym uchwalono i przyjęto aneks do Regulaminu Rozgrywek Seniorów IV Ligi i klas niższych MZPN na sezon 2022/2023 w kwestii dot. awansów i spadków w poszczególnych ligach PPN Myślenice po sezonie 2022/2023. Wraz z Regulaminem Rozgrywek został umieszczony w dziale "Regulaminy".

Aneks do Regulaminu Rozgrywek 2022/2023



Wyniki I rundy Pucharu Polski

   Data dodania: 8-08-22 19:07:54

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Myślenice.

1. Iskra Głogoczów – Sokół Borzęta 0:2

2. Radwan Skomielna Czarna – LKS Trzebunia 3:3, 1:3 karne 

3. Sęp Droginia – Staw Polanka 0:3 

4. Iskra Brzączowice – Beskid Tokarnia 0:4

5. Cyrhla Krzczonów – Karpaty II Siepraw 0:2

6. Lubomir Wiśniowa – LKS Rudnik 2:2, 4:5 karne 

7. Grodzisko Raciechowice – Górki Myślenice 1:2 

Komisja Gier PPN Myślenice prezentuje pary II rundy Pucharu Polski:

1. Beskid Tokarnia – Wróblowianka Kraków

2. LKS Trzebunia – Tempo Rzeszotary

3. LKS Rudnik – Zielonka Wrząsowice

4. Staw Polanka – Raba Dobczyce

5. Górki Myślenice – Pasternik Ochojno

6. Sokół Borzęta – Jordan Zakliczyn

7. Karpaty II Siepraw – Orzeł Myślenice

Pucharowe zawody II rundy należy rozegrać do dnia 25 sierpnia br., gospodarze zawodów zoobwiązani są do przesłania propozycji terminów meczów, w porozumieniu z rywalami. 



Komunikat PPN Myślenice

   Data dodania: 5-08-22 17:53:31

Biuro Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice informuje, że w siedzibie Podokręgu, od dnia 05.08.2022 r., do odbioru są NOTY KSIĘGOWE dotyczące opłaty ryczatłowej na sezon 2022/2023. 



Komunikat PPN Myślenice

   Data dodania: 29-07-22 17:20:18

Biuro Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice informuje, że PROTOKOŁY ODBIORU BOISK na nowy sezon/nowe sezony dostępne będą do odbioru od dnia 1 sierpnia br. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, klub musi posiadać aktualny odbiór na każdych zawodach w roli gospodarza.  

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice przypomina o obowiązku przesłania oświadczenia dotyczącego deklaracji gry amatora na nowy sezon.

Wypełnione i podpisane oświadczenie, klub wysyła pocztą elektroniczną (skan) na adres Podokręgu Myślenice – podokreg@myslenice.pl oraz do biura Małopolskiego Związku Piłki Nożnej PRZED ROZPOCZECIEM ROZGRYWEK na adres biuro@mzpnkrakow.pl.

OŚWIADCZENIE DO DRUKU

 



Terminarz klas młodzieżowych

   Data dodania: 26-07-22 18:15:13

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia wstępne terminarze na rundę jesienną sezonu 2022/2023 w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych przez Podokręg Myślenice.

Klub będący gospodarzem w poszczególnych zawodach zobowiązany jest do przekazania w nieprzekraczalnym terminie do 5 sierpnia 2022 r., daty i godziny oraz miejsca rozgrywania zawodów za pośrednictwem systemu Extranet lub za pomocą poczty elektronicznej na adres podokreg@myslenice.pl. Klubom, które nie przekażą powyższych informacji w określonym wyżej terminie Wydział Gier wyznaczy termin z urzędu. Prosimy o przemyślane propozycje!

I liga Juniorów Starszych

I liga Trampkarzy

II liga Trampkarzy

III liga Trampkarzy

I liga Młodzików

II liga Młodzików

III liga Młodzików gr. I

III liga Młodzików gr. II

IV liga Młodzików



Terminarze klas seniorskich

   Data dodania: 25-07-22 22:41:14

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia oficjalne terminarze na rundę jesienną sezonu 2022/2023 w rozgrywkach seniorskich: Klasy Okręgowej gr. Kraków III, Klasy "A" oraz Klasy "B".

Klasa Okręgowa gr. Kraków III

Klasa "A" 

Klasa "B" 



Rozgrywki młodzieżowe - Jesień

   Data dodania: 25-07-22 16:31:10

Komisja Gier PPN Myślenice prezentuje składy lig młodzieżowych na sezon 2022/2023 w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej Myślenice:

I liga Juniorów Starszych: Cyrhla Krzczonów, Karpaty Siepraw, Tempo Rzeszotary, Jordan Zakliczyn, LKS Mogilany (n.z.), Beskid Tokarnia (n.z.), LKS Rudnik (n.z.), Dziecanovia Dziekanowice (n.z.), Hejnał Krzyszkowice (n.z.), Staw Polanka (n.z) (mecz i rewanż w sezonie)

I liga Trampkarzy: Gościbia Sułkowice, FA Tokarnia, Topór Tenczyn, Karpaty Siepraw, Lubomir Wiśniowa, Jordan Zakliczyn, Cyrhla Krzczonów, Iskra Głogoczów (mecz i rewanż w rundzie)

II liga Trampkarzy: LKS Mogilany, Hejnał Krzyszkowice, Dziecanovia Dziekanowice, Raba II Dobczyce, LKS Rudnik, Skalnik Trzemeśnia (mecz i rewanż w rundzie)

III liga Trampkarzy: Grodzisko Raciechowice (n.z.), Jawor Jawornik (n.z.), Wrzosy Osieczany (n.z.), Wicher Stróża (n.z.), Tempo Rzeszotary (n.z.) (mecz i rewanż w rundzie)

I liga Młodzików: Futbol Brzączowice, Orzeł Myślenice, Dalin Myślenice, Karpaty Siepraw, Topór Tenczyn, Gościbia Sułkowice, FA Tokarnia, Tiger Hearts Wróblowianka (mecz i rewanż w rundzie)

II liga Młodzików: Iskra Głogoczów, Wrzosy Osieczany, Grodzisko Raciechowice, Lubomir Wiśniowa, Raba II Dobczyce, Trójka Myślenice (mecz i rewanż w rundzie)

III liga Młodzików gr. I: Orzeł II Myślenice, Szczebel Lubień, Cyrhla Krzczonów, FA II Tokarnia, Topór II Tenczyn, LKS Rudnik (mecz i rewanż w rundzie)

III liga Młodzików gr. II: Rokita Kornatka, Tempo Rzeszotary, Karpaty II Siepraw, Jordan Zakliczyn, Hejnał Krzyszkowice, Sęp Droginia (mecz i rewanż w rundzie)

IV liga Młodzików: Topór III Tenczyn, Jawor Jawornik, LKS Mogilany, Skalnik Trzemeśnia, Dziecanovia Dziekanowice (n.z.) (mecz i rewanż w rundzie)

 



Terminy - I runda PP

   Data dodania: 19-07-22 18:16:39

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia terminy I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Myślenice.

1. Iskra Głogoczów – Sokół Borzęta 07.08 (ndz), godz. 17:00, Głogoczów

2. Radwan Skomielna Czarna – LKS Trzebunia 06.08 (sb), godz. 17:00, Skomielna Czarna

3. Sęp Droginia – Staw Polanka 06.08 (sb), godz. 17:00, Droginia

4. Iskra Brzączowice – Beskid Tokarnia 07.08 (ndz), godz. 17:30, Brzączowice

5. Cyrhla Krzczonów – Karpaty II Siepraw 07.08 (ndz), godz. 17:00, Krzczonów

6. Lubomir Wiśniowa – LKS Rudnik 07.08 (ndz), godz. 15:00, Poznachowice Dolne

7. Grodzisko Raciechowice – Górki Myślenice 07.08 (ndz), godz. 17:00, Raciechowice



Przeglądaj informacje archiwalne »