Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC


Strona główna





Aktualności

Terminarze - I Liga Młodzieży

   Data dodania: 17-08-19 13:09:00

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia terminarze grup młodzieżowych: I Liga Juniorów Młodszych Myślenicko-Wielicka Grupa I, I Liga Trampkarzy Myślenicko-Wielicka oraz I Liga Młodzików Myślenicko-Wielicka.

I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH MYŚLENICKO-WIELICKA GRUPA I

I LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICKO-WIELICKA

I LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICKO-WIELICKA



Komunikaty

   Data dodania: 14-08-19 17:07:30

W zakładce "Komunikaty" zostały umieszczone najnowsze 1/2019-2020 oraz 2/2019-2020 Komunikaty KG i KD z dnia 12.08.2019 r.



Komunikat nr 1 2019/2020

   Data dodania: 13-08-19 08:30:46

Komisja Gier PPN Myślenice na posiedzeniu w dniu 12.08.2019 r. zmieniła termin spotkania Klasy "A" pomiędzy drużynami Zielonka Wrząsowice - Wróblowianka Kraków z dnia 13.08 na 14.08.2019 r. godz. 18:00. O zmianie terminu poinformowany został prezes LKS Zielonka Wrząsowice - p. Daniel Haberkiewicz.

Zmiana została dokonana ze względu na niedopełnienie przez LKS Zielonka obowiązku pisemnego powiadomienia przeciwnika.



III Runda Pucharu Polski

   Data dodania: 2-08-19 16:42:40

Komisja Gier Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowała w dniu 2.08.2019 r. pary III Rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice, a rozlosowane pary prezentują się następująco:

1. Raba Dobczyce - Dalin Myślenice 7.08.2019 r. godz. 18:00

2. Jordan Zakliczyn - Pcimianka Pcim 7.08.2019 r. godz. 18:00

3. Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice 7.08.2019 r. godz. 18:00

4. Iskra Brzączowice - Rokita Kornatka 7.08.2019 r. godz. 18:00

Komisja Gier informuje również, iż mecze półfinałowe odbędą się w dniu 28.08.2019 r. (środa) o godzinie 18:00, a finał zaplanowany jest na wiosnę.



Terminarze seniorów gotowe

   Data dodania: 28-07-19 10:44:40

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia terminarze Klasy A, Klasy B gr. I oraz Klasy B gr. II na rundę jesienną sezonu 2019/2020.

UWAGA! Ze względu na dokooptowanie drużyny Orła II Myślenice do Klasy B - grupa I brakujące terminy należy niezwłocznie uzupełnić za pomocą poczty elektronicznej na adres podokreg@myslenice.pl !

KLASA A

KLASA B GRUPA I

KLASA B GRUPA II



Licencje oraz odbiory boiska

   Data dodania: 25-07-19 08:24:07

Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej informuje, iż w siedzibie Podokręgu są dostępne do odbioru licencje dla wszystkich klubów na sezony 2019/2020 oraz 2020/2021 wraz z protokołami odbioru boiska. Prosimy przedstawicieli klubów o zgłaszanie się w godzinach pracy biura po odbiór dokumentów!



Terminarze grup młodzieżowych

   Data dodania: 24-07-19 23:26:25

AKTUALIZACJA! Ze względu na wycofanie Raby IV Dobczyce z rozgrywek III Ligi Młodzików Komisja Gier PPN Myślenice dokonała zmian w składach Grupy I oraz II tak, aby wszystkie grupy liczyły taką samą liczbę zespołów. Zainteresowane Kluby prosimy o zaktualizowanie terminarzy!

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia terminarze grup młodzieżowych - II Liga Juniorów Starszych, I Liga Juniorów Młodszych Myślenicko-Wielicka Grupa I, I Liga Trampkarzy Myślenicko-Wielicka, II Liga Trampkarzy, III Liga Trampkarzy, I Liga Młodzików Myślenicko-Wielicka, II Liga Młodzików, III Liga Młodzików Grupa I, III Liga Młodzików Grupa II oraz III Liga Młodzików Grupa III w wersji edytowalnej. Klub będący gospodarzem w poszczególnych zawodach zobowiązany jest do przekazania w nieprzekraczalnym terminie do 7 sierpnia 2019 r. daty i godziny oraz miejsca rozgrywania spotkania za pomocą poczty elektronicznej na adres podokreg@myslenice.pl. Klubom które nie przekażą powyższych informacji w określonym wyżej terminie Wydział Gier wyznaczy termin z urzędu.

II LIGA JUNIORÓW

I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH MYŚLENICKO-WIELICKA GRUPA I

I LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICKO-WIELICKA

II LIGA TRAMPKARZY

III LIGA TRAMPKARZY

I LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICKO-WIELICKA

II LIGA MŁODZIKÓW

III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA I

III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA II

III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA III

 



II runda Pucharu Polski

   Data dodania: 24-07-19 08:23:04

Komisja Gier Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowała w dniu 23.07.2019 r. pary II Rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice, a rozlosowane pary prezentują się następująco:

1. Topór Tenczyn - Jordan Zakliczyn 28.07.2019 r. godz. 17:00

2. Rokita Kornatka - Dziecanovia Dziekanowice 1.08.2019 r. godz. 18:30

3. Iskra Brzączowice - Pasternik Ochojno 31.07.2019 r. godz. 18:00

4. Cisy Harbutowice - Orzeł Myślenice 31.07.2019 r. godz. 18:30

5. Beskid Tokarnia - Tempo Rzeszotary 28.07.2019 r. godz. 17:00

6. Karpaty Siepraw - Raba Dobczyce 31.07.2019 r. godz. 17:30



Przeglądaj informacje archiwalne »